SohbetMuhabbet.ORG
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Muhabbet Et

Muhabbet Et

Muhabbet Et

Muhabbet Et – Dünyanın en eski sosyalleşme konusudur sohbet. Her insan sevdiği kişilerle sohbet etmeyi sever.
Sohbet denince akla gelen ilk şey çay olur. Şöyle tavşan kanı bir çay eşliğinde, sıcak bir ortamda yapılan sohbetlerin tadına doyum olmaz. Hacı Bektaşi Veli’ninde dediği gibi “Sevgi muhabbet kaynar yanan ocağımızda. Bülbüller şevke gelir gül açar bağımızda hırslar kinler yok olur aşkla meydanımızda,
aslanlarla ceylanlar dosttur kucağımızda”. Buyurun sizde sohbetin muhabbetin su gibi aktığı o eşsiz ortamda, ince belli bardağınızdaki çayınızı içerken eşlik edin. Sohbetin o derin sularına birlikte yüzelim, birlikte eğlenelim ve birlikte gülelim. Ünlü yazar Cenap Şahabettin’inde dediği gibi “Giden muhabbete hiç kimse yetişemez”. bu yüzden sizlere diyebileceğim tek şey chat odalarımız’daki sohbeti kaçırmamanız dileğiyle. Ayrıca günün her saatinde aktif yayıncılarımızın bulunduğu radyomuz da güncel şarkılar eşliğinde vakit geçirebilirsiniz. İstek’te bulunabilir; sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, dostlarınıza şarkı armağan ederek onları da sevindirebilirsiniz.

Sohbet Muhabbet

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin